הינו מותג חזיות הספורט המוביל באנגליה ובאירופה מאז 1995. כל החזיות תוכננו כך שיתנו תמיכה מקסימלית לחזה בזמן פעילות ספורטיבית, נוחות מירבית והגנה על כל האיזורים החשובים. הבדים של חזיות שוק אבסורבר – נושמים ומנדפים זיעה, מתייבשים מהר, עמידים לאורך זמן וכביסות. Shock Absorber שוק אבסורבר מתמחה בהתאמת החזיות והתמיכה לענפי הספורט השונים, תוך התייחסות למידת התמיכה הנדרשת בכל תחום. חזיות הספורט של שוק אבסורבר Shock Absorber מגיעות במגוון רחב במיוחד של מידות A-HH.

HEADER-IMG-MARATHONYA
חזיית ריצה Shock Absorber
חזיית ספורט חזקה ותומכת במיוחד. מתאימה לריצה, כדורסל, כדורעף וכדורשת, רכיבה על סוסים וכל ספורט המצריך תמיכה חזקה בחזה. תוכננה ונתפרה כך שתקטין תנועת החזה בעת פעילות ספורטיבית עצימה בעד כ-78% ביחס לחזייה רגילה (עפ”י מחקר שנערך באוניברסיטת פורסמות’) מנטרלת את ה”שמיניות” שהחזה עושה בזמן הריצה. גב החזייה מגיע לפתיחה מלאה בכדי להקל על לבישה ופשיטה (גם בעת הזעה) פנים החזייה ללא תפרים כלל בכדי למנוע שפשופים ודימומים. ניתן לכוון את גובה הכתפיות כך שלא יזוזו כלל לאחר ההתאמה הראשונית. אבזם הנמצא באזור השכמות עוזר “לנעול” את החזה במקומו ומבטיח מינימום תזוזת החזה בעת הפעילות. הקרסים בגב מרופדים למניעת לחץ החזה שומר על מראה טבעי ולא פחוס. צבע: שחור, לבן, שחור-ורוד, ורוד-סגול, טורקיז-ורוד, סגול-לילך מגיעה במידות A-F ובהיקפים 30-38/65-85

למה חשוב להשתמש בחזיות ספורט?
חזיות Shock Absorber מונעות את תנודות החזה עד כפי שתיים מחזיות אחרות, ובנוסף לזה הן מאד נוחות, וכתוצאה מזה מעניקות בטחון לבצע פעילות גופנית ללא החשש שהעור שבמגע במגע עם החזייה יפצע. כפי שרצות, לדוגמה, מקפידות על נעלי ריצה, גרבי ריצה ובכלל משקיעות בציוד מתאים לפעילות הגופנית שאתה מבצעות, יש לדאוג לחזייה ספורט מתאימה.

למבחר חזיות Shock Absorber באתר מרתוניה